NTMA Програмне забезпечення

 

SigmaNEST license

 

SigmaNESTПЗ САПР для оптимізації різання та штампування металу. Унікальне комплексне рішення, яке дозволить управляти увсім Вашим парком машин. 

Детальніше ...

 

 

 

mach3 license
 

 

 

 

 

 

Ціна: 175USD

Mach3 - програмне забезпечення для управління станком з ЧПУ. Здійснює управління фрезерними, гравірувальними, токарними та іншими станками з ЧПУ. Встановлюється на ПК під ОС Windows. Оптимальне співвідношення ціна - якість.

Детальніше ...

 

 

cutleader logo

 

 

 

 

 CutLeader - багатофункціональна CAD/CAM програма, яка в основному використовується в ЧПУ системах для плазмової, лазерної, гідроабразивної, газової різки. CutLeader - одна з найкращих програм що використовуються в цих галузях. Оптимальне співвідношення ціна - якість.

Детальніше ...

  

 

sheetcam logo
 

 

SheetCam – CAM-пакет для підготовки G-кодів, для станків плазмового розкрою з числовим програмним керуванням (ЧПУ). SheetCam працює з основними CAM задачами фрезерування, гравіювання, лазерного, гідроабразивного і газокисневого різання. Програма має необхідний набір функцій для якісного та професійного програмування обробки на станках з ЧПУ.

Детальніше ...

 

 

bobcam logo
 

BobCAD-CAM - Computer Aided Design (CAD) і Computer Aided Machining (CAM) програмне забезпечення, розроблене для інженерів, що має доступний і простий у використанні інтерфейс та ЧПУ програмування, що значно скоротить час програмування та обробку, як простих, так і складних завдань.

Детальніше ...

 

 

mach4 ліцензія
 

 

 

 

 

 

 

Mach4 - найновіша версія програмного забезпечення для ЧПУ управління. Mach4 абсолютно нове програмне забезпечення в порівнянні з Mach3. Mach4 призначений для роботи з різними типами верстатів, таких як, фрезерні, плазмові, лазерні, гравірувальні, токарні та інші верстати.

Детальніше ...