NTMA

bobcam

 

 

BobCAD-CAM - Computer-Aided Design (CAD) і Computer-Aided Machining (CAM) програмне забезпечення розроблене для інженерів, що має доступний і простий у використанні інтерфейс та ЧПУ програмування, що значно скоротить час програмування та обробку, як простих так і складних завдань.

 

BobCAD-CAM ЧПУ для Laser, Plasma, & WaterJet

BobCAD-CAM ЧПУ програмне забезпечення для лазерної, плазмової і гідроабразивної машини пропонує потужні можливості 2-5 -координатного різання з повністю інтегрованою системою CAD, яка дозволяє переходити плавно від створення вашої моделі до призначення передових стратегії обробки маршруту для програмування вашого G-коду. CAD-CAM програмне забезпечення пропонує різні варіанти інструментів, щоб дати вам повний контроль над різанням ваших деталей.

CAD-CAM ЧПУ програмне забезпечення для лазерної, плазмової і гідроабразивної машин забезпечує необхідною для машини, від простої 2-координатної до комплексної багатокоординатної різки. Вона включає в себе повний спектр сучасних і повністю асоціативних стратегій обробки за допомогою простого інтерфейсу, щоб зробити програмування швидшим і простішим, навіть для нових чи випадкових користувачів. Технологія Dynamic Machining Strategies™ мінімізує час програмування, що дозволяє призначити кілька стратегій обробки для однієї функції в той час як розширені функціональні можливості моделювання дозволяють перевірити і підтвердити вашу роботу.

bobcad cam version 29

 

BobCAD-CAM CAD Design

BobCAD-CAM Computer-Aided Design (CAD) – програмне забезпечення, забезпечує передовими 2D і 3D дизайн технологіями з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що робить створення і редагування простих і складних деталей простіше і ефективнішим, ніж будь-коли.

Параметри налаштувань програмного забезпечення дають вам можливість адаптувати свій дизайн інтерфейсу для підвищення продуктивності вашого робочого процесу, заощаджуючи час проектування на кожному проекті. BobCAD-CAM забезпечує одним з найбільших вибором професійних інструментів малювання та моделювання поміж CAD продуктів, доступний в своїй ціновій категорії.

Використання більше 100 простих у використанні геометричних інструментів для швидкого і ефективного створення та редагування складних моделей деталей. Широкий спектр потужних каркасних, поверхневих та твердих моделей інструментів проектування забезпечують продуктивність, необхідну для створення всього, починаючи від простих плоских моделей до складних 3D-моделей з складними деталями. BobCAD-CAM програмне забезпечення легке в користуванні для нових чи випадкових користувачів, і водночас досить потужне, щоб задовольнити потреби досвідченого дизайнера.

cad design 29

 

BobCAD-CAM Mill CAD-CAM

BobCAD-CAM Mill програмне забезпечення для фрезерування, забезпечує передові можливості 2.5, 3, 4, і 5 -координатної обробки з повністю інтегрованою системою проектування CAD, що дозволяє плавно перейти від розробки моделі деталі до створення маршруту різу. Програмне забезпечення CAD-CAM для фрезерування пропонує потужні можливості, щоб дозволити вам виконати високошвидкісну обробку і багатоосьові операції, які в повній мірі використовують можливості вашого ЧПУ верстата. BobCAD-CAD для фрезерування забезпечується інструментами ЧПУ програмування, які гарантують швидкість та ефективність в розробці моделей та фрезеруванні.

BobCAD-CAM Mill програмне забезпечення для фрезерування гарантує функціональність, що необхідну для завершення всього, починаючи від простого 2,5-координатного різання до складного 4 і 5 -координатного одночасного фрезерування.

Вона включає в себе повний спектр сучасних і повністю асоціативних стратегій обробки за допомогою простого інтерфейсу, щоб зробити програмування швидким і простим, навіть для нових чи випадкових користувачів.

Технологія Dynamic Machining Strategies™ мінімізує час програмування, що дозволяє призначити кілька стратегій обробки для однієї функції, в той час як розширені функціональні можливості моделювання дозволяють перевірити і підтвердити вашу роботу.

5 axis mill

 

Mill 3 Axis

BobCAD-CAM Mill 3 Axis програмне забезпечення забезпечує потужну систему проектування і повністю асоціативну платформу ЧПУ програмування для простої і складної 2D і 3D обробки деталей.

Mill 4 Axis

BobCAD-CAM Mill 4 Axis програмне забезпечення пропонує високопродуктивну функціональність і опції траєкторій Mill 3 axis продукту, включаючи потужну CAD дизайн платформу, майстер інтерфейсу, Dynamic Machining Strategies™ технологію і багато іншого.

Mill 5 Axis

BobCAD-CAM Mill 5 Axis програмне забезпечення пропонує високопродуктивну функціональність та опції траекторій Mill 4 axis продукту, включаючи потужну CAD дизайн платформу, майстер інтерфейсу, Dynamic Machining Strategies™ технологію і багато іншого. Вона також включає в себе додаткову 5-координатну чистку, SWARF обробку, багато координатність.

Mill Express

BobCAD-CAM Mill Express завантажується з потужними функціями. Він пропонує повний CAD дизайн і твердотільні можливості моделювання для простих і складних завдань, включає в себе інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який спрощує налаштування обробки маршруту.

5 axis indexing

 

BobCAD-CAM Mill Turn CAD-CAM

Mill Turn є повним багатозадачним CAD-CAM програмним забезпеченням, яке поєднує в собі всі функціональні можливості ЧПУ програмування, фрезерного і токарного в єдину модернізовану багатоосьову обробку. BobCAD-CAM багатозадачне ЧПУ програмне забезпечення забезпечує високо продуктивні характеристики та простий у користуванні інтерфейс, розроблений для виконання складних вимог програмування токарно-фрезерної обробки.

Mill Turn ЧПУ CAD-CAM програмне забезпечення надає все, починаючи від простого 2-кординатного токарного і 3, 4 -координатного фрезерування до повних 4 і 5 -координатних можливостей одночасного фрезерування. Вона включає в себе повний спектр сучасних і повністю асоціативних стратегій обробки за допомогою простого інтерфейсу, щоб зробити програмування швидшим і простішим. BobCAD-CAM дає вам контроль легкого програмування на без перпендикулярні багатокоординатні інструменти руху, необхідні для машин з складними особливостями і кутами з'єднання, що знаходяться в багатьох складних деталях, таких як, різні медичні компоненти, складні клапани, кріплення для інструментів, інструменти буріння нафтових свердловин, та багато інших.

mill turn

 

BobCAD-CAM Lathe CAD-CAM

BobCAD-CAD програмне забезпечення для 2-координатного токарного верстата і токарних центрів пропонує модернізовану CAD дизайн платформу та повністю асоціативну твордотільну модель програмування верстатів. Lathe CAD-CAM дозволяє легко встановити додаткові 2 координати для OD і ID чорнової обробки, кінцевої обробки, нарізування різьблення, обробки канавок, розточування, свердління, і вирізання. Lathe CAD-CAM програмне забезпечення є комплексним рішенням ЧПУ програмування для ваших токарних простих та складних деталей.

CAD-CAM Lathe для ЧПУ верстату дозволяє проектувати або імпортувати деталі і легко призначати ефективні стратегії обробки маршруту за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Технологія Dynamic Machining Strategies™ мінімізує час програмування, що дозволяє призначити кілька стратегій обробки для однієї функції в той час як розширені функціональні можливості моделювання дозволяють перевірити і підтвердити вашу роботу.

bobcad lathe

 

 

BobCAD-CAM Wire EDM CAD-CAM

Wire EDM (електроерозійна обробка) це - повне, каркасне, поверхневе і твердотільне моделюванням CAD-CAM системи, що забезпечує точність різання легким у використанні ЧПУ програмним забезпеченням. Дозволяє створювати і імпортувати частини моделів, призначати стратегії електроерозійної обробки та генерувати G-коди, специфічні для вашої машини.

Програмне забезпечення Wire EDM пропонує інтуїтивну зрозумілу систему для налаштування точності різання ваших виробничих деталей. Цей продукт дає результи, які відповідають строгим вимогам різання, виготовленням прес-форм та інструментів.

Створення 2 і 4 -координатного маршруту ЧПУ програмування швидке і легке з допомогою CAD-CAM для Wire EDM. Програмне забезпечення дозволяє налаштувати відкриті і закриті, всередині і зовні форми програмування і дає вам можливість налаштувати незалежні вводи і виводи, glue stops, і багато іншого для повного програмування електроерозійної обробки, що працює з Mitsubishi, Japax, Brothers, Fanuc, Sodick і іншою ЧПУ електроерозійною обробкою.

4 axis wire edm

 

BobCAD-CAM BobART

BobART доступний в якості додаткового модуля до будь-якого з фрезерних CAD-CAM програмних продуктів. Це дозволяє застосовувати креативні вироби мистецтва для ЧПУ виготовлення деталей. Це програмне забезпечення дозволяє зробити картинку або малюнок і конвертувати його в рельєфну модель або векторну геометрію, які можуть бути оброблені за допомогою ЧПУ фрезерування, гідроабразивної, лазерної або свердлильної машини.

Просто відкрийте файл зображення, і ви всього за кілька кроків від гравіювання, різьблення з потужним CAM програмуванням. ЧПУ фрезерне програмне забезпечення і інструмент CAD проектування, призначені для обробки дерева, виготовлення ювелірних виробів, механічної обробки, гравірувальних робіт, виготовлення прес-форм, і багато іншого.

BobCAD-CAM BobART програмне забезпечення легке в користуванні для нових чи випадкових користувачів, і водночас досить потужне, щоб задовольнити потреби досвідченого дизайнера. Художні особливості BobART включають: можливість повертання моделей, рельєфність моделів з імпортованих STL файлів, зберігання компонентів або всього проект, як STL, доступ до 64 різних рівнів векторних кольорів, використовування призначених для користувача секцій, для більшого контролю над створенням ваших рельєфних моделей та багато іншого. Від початкової 2 до 3 -координатної обробки, інтегроване і повністю асоціативне CAM програмне забезпечення надає засоби для створення деяких найбільш складних і дивовижних художніх результатів.

bobart.png