NTMA Каталог товарів Контролер висоти плазми Контролер висоти плазми THC-150


Контролер висоти плазми THC-150
Збільшити


Контролер висоти плазми THC-150

Уточнити ціну


Інформація про пристрій

Контролер висоти факелу плазми THC-150 являє собою сучасний аналогово-мікропроцесорний контролер висоти плазмового факелу над матеріалом, на основі аналізу зміни напруги що генерується джерелом плазми. Завдяки оснащенню зручним для читання світлодіодним дисплеєм і клавішами, експлуатація пристрою проста і не вимагає ніяких додаткових вимірювальних приладів. Пристрій зібрано з високоякісних компонентів для забезпечення безпечної, зручної та надійної тривалої експлуатації.

Характеристики

 Параметр  Допустиме значення
 Тест *
 Напруга живлення (V)  7 -35V DC  36V DC*
 Максимальний споживаний струм  120mA -
 Максимальна вхідна напруга  300V DC  1000V DC*
 Максимальна вхідна напруга з дільника 1:50  10V DC  60V DC*
 Фільтрація іонізуючої напруги HV/HF  0.3kV AC  30kV AC*
 Фільтрація частоти іонізації HV/HF  >100kHz  75kHz*
 Циклічність роботи [%]  100%  -
 Циклічність фільтрації HV/HF [%]  100%  -
 Комутаційна здатність реле  50mA / 60V DC  -
 Мінімальне число спрацьовувань реле при навантаженні 5V/10mA  500 000 000 циклів  -
 Клас захисту  IP20  -
 Маса [гр.]  130  -
 Зовнішні габарити (ширина * довжина * висота) [мм]  33*89*65  -
 Спосіб монтажу Шина DIN35  -

* Тестування в лабораторних умовах.

 Підключення живлення: Опціональне підключення 35-50V:
 

До нижніх крайніх вимірювальних контактів можна підключати повну вихідну напругу джерела плазми. При такій схемі нічого не підключайте на інші вхідні контакти.

При прямому підключені, контролер необхідно розмістити максимально близько до джерела плазми і використовувати укорочені, наскільки це можливо, дроти що з'єднують джерело плазми з контролером.
Приклад підключення вимірювальних входів і контролера THC з виходом популярного джерела плазми PowerMax45 ® відомої фірми Hypertherm ® оснащеного низьковольтним виходом дільника 1:50. Це найбільш часто вживаний дільник напруги в пристроях відомих фірм.

Опис керуючих релейних виходів

 

Релейні виходи є виключно керуючими виходами і не допускається підключати їх до безпосереднього навантаження, наприклад до двигунів.

 

 COM  є загальним контактом вихідних реле, підключеним до контактів реле ARC, UP i DOWN всередині пристрою згідно схеми наведеної на корпусі.
 ARC(ДУГА)  спрацьовує, коли виявляється запалювання основної дуги.
 UP (ВВЕРХ)  спрацьовує, коли виміряна напруга менше напруги уставки, зменшилась на половину напруги гистерезиса*.
 DOWN (ВНИЗ)  вихід активізується, коли виміряна напруга вище, ніж напруга уставки, збільшилась на половину напруги гистерезиса*.

* Гистерезис (Hysteresis)-Напруга гистерезиса, це значення зміни вимірюваної напруги в межах якої не видаються сигнали управління UP/DOWN 2-30V (±1V - ±15V)-фабрична установка:8V(± 4V)

Виходи реле слід підключати до ЧПУ згідно документації блоку управління ЧПУ керуючого верстатом. З цією метою використовуються контакти роз'ємів кінцевих вимикачів HOME або LIMIT - контакти реле THC слід підключати, так само як і контакти кінцевих вимикачів. При цьому загальний контакт реле COM повинен бути підключений в системі ЧПУ до загального контакту для кінцевих вимикачів (найчастіше це контакт GND).