NTMA Каталог товарів Інше обладнання Верстат V-grooving для нарізання пазів


Верстат V-grooving для нарізання пазів
Збільшити


Верстат V-grooving для нарізання пазів

Уточнити ціну


Верстат V-grooving для нарізання пазів по металу (Грувер) допоможе з легкістю робити складні конструктивні рішення на Вашому виробництві. При нарізанні пазів Ви можете зігнути метал на довільний кут не деформуючи його гнучкість.

Основні характеристи грувера:

1) Структурна конструкція запозичена з виробників обладнання ЄС, каркас станка завдяки загальній обробці, зварювання та відпалу отримав хорошу жорсткість, високу точність для тривалого використання без деформацій.

2) За допомогою 4-х керуючих осей, гідравлічного тримаючого пристрою та тримача інструменту здійснують обертання разом у процесі роботи.

3) Використовується кульові гвинтові та ролікові напрамляючі рейки, точну гвинтову передачу класу D1N6, планетарний редуктор які дають високу точність та баланс.

4) Відкритий контролер з ЧПУ, що підтримує функцію автоматичного функціонування, 4 лопатки можуть працювати одночасно, що значно покращує ефективність нарізання пазу.

5) Використовується досить хороший контролер промислового управління та сервосистему закритого циклу Японського виробника Panasonic. Легкість, гнучкість, 

6) Оснащений автоматичною подачею мастила для змащення елементів станка. Зменшує зношення деталей, збільшує точність обробки та підвищує динамічні характеристики.