NTMA Каталог товаров Станки для лазерної різки Станок для лазерної різки листового металу та труби з ЧПУ закрит


Станок для лазерної різки листового металу та труби з ЧПУ закрит
Увеличить


Станок для лазерної різки листового металу та труби з ЧПУ закрит

Уточнить цену


Високоякісний станок для лазерної різки листового металу з ЧПУ відкритого типу для Вашого виробництва.

Потужність: 500-4000W

Товщина різу: 0.2-25 мм

Швидкість позиціонування: 200м/хв

Інтегрований дизайн, що займає невеликий простір

Стабільна структура, зовнішній вигляд і функції машини.

Точність приводу та швидкість обробки ідеальні.

Автоматична компенсація температури навколишнього середовища, компенсація впливу на лазерний різак, що генерується тепловою деформацією, забезпечують високу точність і стабільність різання.

 

Внутрішня структура стола виготовлена литою конструкцією, яка приаварена для міцності декількома трубами. Всередині труб розміщені ущільнювачі для додаткової стійкості та зменшення вібрації під час роботи.

Литий алюмінієвий портал

Цілісне сталеве лиття під тиском, легке, гнучке та ефективне в роботі.

Після штучного старіння, обробки розчином та фінішної обробки, поперечна балка володіє хорошою цільісністю, жорсткістю, якістю поверхні та водночас пластичності. Дана конструкція має невелику вагу і сильну жосткість, яка в свою чергу забезпечує швидкість позиціонування, а висока гнучкість вигідна швидкому різанню різних графічних елементів з високою точністю.

Функціональність станка лазерної різки листового металу з ЧПУ

 • Авто-фокус

Застосовується для зчитування інформації про відстань до металу, яка контролюється системою управління верстатом. Фокусна точка автоматично регулюється в процесі різання для досягнення найкращого результату при роботі з різними товщинами металу.

 • Легкість та автоматизація

Положення будь якого елементу керується автоматично за параметрами які зчитуються. Нам не потрібно робити ручне регулювання, що дозволяє уникнути помилок або несправностей, викликаними ручним керуванням.

 • Швидкість

За допомогою технології, яку вбудували в даний верстат, час перфорації досить короткий. 90% часу перфорації збережено. За допомогою поєднання двох технологій було покращено процес пробиття металу, в даному випадку немає впливу на якість матеріалу та забезпечено ідеальне різання. Також завдяки цьому було знижено використання електроенергії та газу.

 • Точність

Завдяки збільшенню довжини фокусування перфорації, окремого встановлення фокусної відстані перфорації та фокусної відстані різання було підвищено загальну точність роботи верстата лазерної різки листового металу.

 • Міцність

Вбудовані подвійні водяні охолоджувальні конструкції дозволяють забезпечити постійну температуру компонентів і запобігає перегріву лінз та продовжити їх термін експлуатації.

Сегментований прямокутний зварний стіл

Станок лазерної різки листового металу з ЧПУ використовує найрозумнішу операційну систему, координуючись з викокоточною передачею та стікістю! Вища стабільність, швидша динамічна реакція, більша швидкість позиціонування!

 • Зварювальний каркас
  • Інтегруючи технологію сплайсингу, термічної обробки та додаткової обробки поверхні, використовуючи потовщену сталеву пластину з більш міцною структурою, сильною антидеформаційною здатністю, стабільною та міцною.
 • Гвинтовий редуктор
  • Сильна несуча здатність, міцність, стабільна передача, малий удар, зменшена вібрація та шум, висока точність.
 • Двомісний сервомотор
  • Подвійна серво-моторна синхронна їзда, більша потужність, стабільність та надійність.

Відмінна якість, стабільна експлуатація

Станок лазерної різки листового металу з ЧПУ використовує тільки відомі бренди лазерів з більш високою ефективністю фотоелектричного перетворення (>30%), кращою якістю променя, високою противідбивною здатністю особливо на листовому металі більш високих товщин.

Зателефонуйте нам для уточнення деталей. При розмові з менеджером уточніть максимальну товщину металу, яку Ви плануєте різати на даному обладнанні і ми підберемо найкращий варіант.