NTMA Каталог товарів Інше обладнання 4-валовий станок для гнуття листового металу


4-валовий станок для гнуття листового металу
Збільшити


4-валовий станок для гнуття листового металу

Уточнити ціну


Повністю європейський дизайн, впорядкований вигляд. Рама 4-валового станка для гнутя листового металу виготовлений із зварної сталі ST-52. Рулонні вали, матеріали та підшипники, що використовуються при виготовленні, є європейської якості Також межа крутного моменту у машин є дуже високою. Система відтворення з ЧПУ та графічні системи з ЧПУ доступні як додаткові аксесуари.

Основна структура обладнання включає верхній ролик, нижній ролик і механізм горизонтального руху, опорний механізм, головний привідний механізм, систему спаду, лівий і правий каркас машини, механізм ходової частини і балансування, гідравлічні та електричні системи управління.

Дана модель має як верхній так і нижній рулон, що працює на гідромоторі та планетарній коробці передач.

Попереднє згинання високої точності, вільне встановлення ширини. Верхній валик притискає кінець пластини для поперднього згинання.

Безпечна робота, закріплені два валика внизу, верхній валик робить горизонтальний і вертикальний рух, а плита не рухається під час переміщення верхнього валика.

Унітарна структура, зручна для транспортування станка, оскільки машина має витривалість під час навантаження власною вагою.

Різне використання має різні способи управління, як верхнє числове, так і нижнє числове управління.

Завдяки екслюзивній технології можна розробити конуси так само легко, як і конкурентноспроможні машини можуть робити циліндри. І це усуває потребу в різанні листа металу, а також, в більшості випадків, усуває потребу в шліфуванні, ламінуванні (буллінг) на краю другого діаметру.

Технічні параметри 4-валового станка для гнуття листового металу

PLC сенсорний дисплей. Система управління ЧПУ

1) Система управління ЧПУ розміження на підвісному рухомо-поворотному механізмі.

2) HMI (людський машинний інтерфейс), інтелектуальна робота.

3) Висока ефективність, безпечність та зручність.

4) Багато моделей на вибір, економічна модель чисельного управління, комп'ютерне числове управління.